Квартири подобово
Ми любимо й чекаємо своїх гостей
Головна \ Правила

Правила

1. Правила бронювання.

1.1. Основні положення

Для того, щоб Вам (далі в тексті Замовнику) гарантовано забронювати апартаменти в "Best Apartments" (далі в тексті Виконавець), потрібно сплатити 50% від загальної вартості проживання, але не менше 300, -грн. Дана передоплата зараховуються у вартість проживання і в разі незаїзду або несвоєчасної відміни броні; не повертається.

Замовник може гарантовано забронювати апартаменти більш ніж на три доби. Для цього потрібно оплатити всі дати планованого проживання.

Без передоплати бронювання апартаментів не є гарантованим.
1.2. Форма оплати

Банківський переказ - Виконавець виставляє рахунок Замовнику після отримання інформації про бронювання. Замовник відправляє Виконавцю документ, що підтверджує оплату (платіжне доручення ітд).

Платіжна карта - Виконавець відправляє реквізити платіжної картки Замовнику. Замовник перераховує на карту кошти, використовуючи будь-який можливий для нього спосіб.

Готівковий розрахунок - Замовник може здійснити оплату, внісши готівкові кошти в касу Виконавця при заїзді.

(Готівковий розрахунок можливий в тому випадку, якщо Замовник не бронював апартаменти заздалегідь, а Виконавець має вільні місця розміщення в наявності.)
Апартаменти вважаються заброньованими при отримання оплати будь-яким з цих способів.

1.3. Умови скасування бронювання

При скасуванні бронювання за 48 годин до заїзду, Замовник має можливість вимагати повернення коштів. Скасування бронювання здійснюється тільки з зазначенням ПІБ гостей, дат проживання, а так само документа, що підтверджує особу Замовника. Виконавець утримує з суми броні 50% в якості компенсації. У сезон високих цін (дитячі канікули, державні свято, локальні фестивалі ітп.) Передоплата не повертається. Якщо Замовник після заселення повідомляє про більш ранніх датах виїзду менш ніж за 48 годин, Виконавець має право не повертати залишок коштів через відсутність можливості завчасної продажу апартаментів на ці дати.

1.4. Правила реєстрації приїзду і від'їзду

Час заїзду: 13:00 - 24:00.

Час виїзду: 11:00 - 11:30.

Пізній виїзд: виїзд в проміжок 12:00 - 18:00 - стягується оплата за половину доби; після 18:00 - оплата за повну добу.

Ранній заїзд: заїзд в проміжок 08:00 - 12:00 - стягується оплата за половину доби; раніше 08:00 - оплата за повну добу. Ранній заїзд по вищевказаним умовам можливий в разі наявності вільного номера. Для гарантованого раннього заїзду необхідно оплатити повну добу.
При поселенні Замовник повинен показати документ, що підтверджує особу. Документом може бути: паспорт, права або закордонний паспорт.

При поселенні оплачується повна сума за всі дні проживання.

1.5. тарифи

Тарифи в апартаментах встановлюються чинним прейскурантом Виконавця, розміщеним на сайті.

Виконавець залежно від сезону, кількості броніруемих номерів, тривалості терміну проживання може пропонувати спеціальні тарифи, відмінні від чинного Прейскуранта.
Всегда для вас
Wi-Fi
Wi-Fi
Утюг
Утюг
Кухонные принадлежности 
Кухонные принадлежности 
Стиральная машина
Стиральная машина
Фен
Фен
Парковка
Парковка
Микроволновка
Микроволновка
Кабельное ТВ
Кабельное ТВ
Название
Написать нам
Оставьте заявку прямо сейчас и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.
Адрес:
м. Мукачево
`$site.phones[0].num_title`
НАГРАДЫ
Guest Review Award 2016 
Guest Review Award 2016 
Superhost 2016 
Superhost 2016 
Информеры
Блок для размещения информеров